VTEM Banners
VTEM Banners
VTEM Banners
יהודית היימן
יהודית היימן

איך את מרגישה?

בין אם את בתחילת ההיריון, בעיצומו או לקראת הלידה - אני פה בשבילך, כדי שתרגישי טוב.

בכל נקודה ברצף ההיריון, הלידה ואחריה, אני נמצאת כאן ומלווה אותך, בהקשבה, בטיפול, בהכוונה, בייעוץ.
אני כאן עבורך עם כל הידע המקצועי שלי ,ניסיוני רב השנים  ועם מגוון רחב של כלים טיפוליים (ואפילו מיטת טיפולים מיוחדת לנשים בהריון שתוכלי לשכב על הבטן בנוחות והנאה!)

אם את בתחילת ההיריון, יכול להיות שאת מרגישה בחילות, עייפות, סטרס..
אם את בשליש השני או השלישי, אולי את סובלת מכאבי גב, כאבי אגן, עצירות, טחורים, בצקות, כאבים ועייפות ברגליים. אולי אובחנת עם סוכרת הריונית או יתר לחץ דם.
אם את לקראת הלידה, אולי את חשה פחד מהבלתי נודע - איך הגוף שלי יעמוד בלידה, איך /אם הבן זוג שלי יתמוך בי בלידה, פחד מבדידות...
לעיתים יש צורך בטיפול נקודתי כמו היפוך עובר או זירוז לידה.
גם לאחר הלידה, אני כאן בשבילך בטיפולים תומכים בזמן משכב הלידה. הטיפול אחרי הלידה חשוב מאוד לשיקום וניקוי הגוף אחרי הלידה ולמניעת דיכאון.

לכל אלה תמצאי פתרון בקליניקה שלי באמצעות שילוב של מגוון שיטות טיפול כמו: רפלקסולוגיה, עיסוי, ארומתרפיה, טווינה , דמיון מודרך ועוד...
ואם, בשעה טובה, את כבר ממש לקראת לידה תוכלי לקבל ליווי ותמיכה שלי כדולה – עבורך, עבור בן זוגך ועבור המשפחה.

משפחת חנין:
"...בזכותך הגענו מוכנים ובזמן לבית החולים, עזרת לנו מול הצוות הרפואי לשאול את השאלות הנכונות בזמן הנכון. עזרתך הקלה עלי מאוד את ההתמודדות עם הצירים בזמן הלידה, ואפשרה לי ללדת כמו שרציתי, בצורה טבעית וללא משככי כאבים..."
רינת:
".... המון תודה ואהבה את נולדת לעזור לנשים ללדת...."
אורנה:
".... כמובן שיכולותייך המקצועיות מלוות תמיד באוזן קשבת. השילוב של מטפלת מקצועית מן המעלה הראשונה בתוספת חום ואנושיות  הם אלו שהופכים כל טיפול למשמעותי כל כך בעיניי...."

כרית להריון ולידה

הרעיון לשימוש בכרית חימום נולד מתוך זיהוי הצורך שלי כדולה ומטפלת רב תחומית מנוסה במתן מענה נוסף לכאבי הצירים, ככלי להתמודדות בלידה טבעית או לתת מענה עד לקבלת אלחוש אפידורלי בלידה.

קרא עוד...

רפלקסולוגיה

תורת כף הרגל הינה שיטת טיפול טבעית אשר מטפלת באדם כמכלול גוף  ונפש, דרך כפות ידיו ורגליו. כפות הרגליים הן הבסיס, היסוד של האדם, ובשל כך משקפות את מצבו האישיותי והפיזיולוגי.

קרא עוד...

טיפים ללידות טובות

בשעה טובה הגיע הרגע  לו ציפית תשעה חודשים, החלו סימני הלידה. טיפים אלו יעזרו לך להתנהל  ולקדם את הלידה בצורה טובה.
כדאי להישאר בבית ,במקום האהוב הבטוח והמוכר...

קרא עוד...
כרית החימום לתינוקות! הקלה בכאבי הגזים, הרגעת התינוק, חימום העריסה ועוד..